888 Γ’ Εθνική: Τα τελικά αποτέλεσμα (14/10) | Kontasas
Αρχική / ΑΘΛΗΤΙΚΑ / Γ’ Εθνική: Τα τελικά αποτέλεσμα (14/10)

Γ’ Εθνική: Τα τελικά αποτέλεσμα (14/10)

Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες στην 3η αγωνιστική των ομίλων της Γ' Εθνικής:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ Διδυμοτείχου-Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
Καβάλα-Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
Ορφέας Ξάνθης-Νέστος Χρυσούπολης
Ελπίς Σκουτάρεως-Απόλλων Παραλιμνίου
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-Αετός Ορφανού
Δόξα Προσκυνητών-Αρης Αβάτου

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 2 αγώνες)
Απόλλων Παραλιμνίου 6
Ελπίς Σκουτάρεως 4
Ορφέας Ξάνθης 4
ΑΕ Διδυμοτείχου 4
Νέστος Χρυσούπολης 3
Καβάλα 3
Δόξα Προσκυνητών 3
Αετός Ορφανού 2
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής 1
Αρης Αβάτου 1
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου 1
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 0

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Αρης Παλαιοχωρίου-Εδεσσαϊκός
ΑΟ Καρδίας-Κιλκισιακός
ΑΕ Καρίτσας-Φίλιππος Αλεξάνδρειας
Αγροτικός Αστέρας-Λαγκαδάς
Νάουσα-Πιερικός
Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Ηρακλής
Αλμωπός Αριδαίας-Καμπανιακός
Ρεπό: Μακεδονικός

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 2 αγώνες)
Αλμωπός Αριδαίας 6
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 6
Λαγκαδάς 4
Αγροτικός Αστέρας 4
Πιερικός 4
Εδεσσαϊκός 4
Αρης Παλαιοχωρίου 4
ΑΕ Καρίτσας 3
Κιλκισιακός 1 -1αγ.
ΑΕΠ Ηρακλής 1
Μακεδονικός 1
ΑΟ Καρδίας 0 -1αγ.
Καμπανιακός 0
Νάουσα 0
Φίλιππος Αλεξάνδρειας 0

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΠ Καραγιαννίων-Πανλευκάδιος
Καστοριά-Εθνικός Φιλιππιάδας
Μακεδονικός Φούφα-Αστέρας Παραποτάμου
ΑΕ Λευκίμμης-Σκουφάς Κομποτίου
Θεσπρωτός-Ερμής Αμυνταίου
Τηλυκράτης-Νέος Αμφίλοχος
Ρεπό: Δόξα Κρανούλας

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 2 αγώνες)
Τηλυκράτης 6
ΑΕΠ Καραγιαννίων 6
Μακεδονικός Φούφα 4
ΑΕ Λευκίμμης 4
Ερμής Αμυνταίου 4
Σκουφάς Κομποτίου 2
Πανλευκάδιος 2
Θεσπρωτός 1
Αστέρας Παραποτάμου 1
Δόξα Κρανούλας 1
Καστοριά 0 -1αγ.
Εθνικός Φιλιππιάδας 0 -1αγ.
Νέος Αμφίλοχος 0

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Νίκη Βόλου-Αχιλλέας Φαρσάλων 4-1
Βόλος-ΑΟ Σελλάνων 4-1
Αστέρας Ιτέας-Ολυμπιακός Βόλου
Αμβρυσσέας-Ρήγας Φεραίος
Οπούντιος Μαρτίνου-Θήβα
Βελούχι-Αλμυρός
Ρεπό: Διγενής Νεοχωρίου

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 2 αγώνες)
Βόλος 9 -3αγ.
Νίκη Βόλου 6 -3αγ.
Αμβρυσσέας 6
Αλμυρός 3 -1αγ.
Βελούχι 3 -1αγ.
Ολυμπιακός Βόλου 3
Ρήγας Φεραίος 3
Αχιλλέας Φαρσάλων 3 -3αγ.
Οπούντιος Μαρτίνου 3
Θήβα 1
ΑΟ Σελλάνων 1 -3αγ.
Διγενής Νεοχωρίου 0
Αστέρας Ιτέας 0

5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΚ Πύλου-Αστέρας Βλαχιώτη
Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου-Διαγόρας Βραχνέικων
Καλαμάτα-ΠΑΟ Βάρδας
Λεωνίδιο-Παναρκαδικός
Ζάκυνθος-Πανηλειακός
Αχαϊκή-Παλληξουριακός

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 2 αγώνες)
Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου 6
Διαγόρας Βραχνέικων 6
Καλαμάτα 4
Ζάκυνθος 4
Αστέρας Βλαχιώτη 4
Παλληξουριακός 3
Πανηλειακός 2
Αχαϊκή 1
ΠΑΟ Βάρδας 1
ΑΟΚ Πύλου 1
Λεωνίδιο 0
Παναρκαδικός 0

6ος ΟΜΙΛΟΣ

Προοδευτική-Εθνικός
Πέλοψ Κιάτου-Διαγόρας Ρόδου
Ενωση Ασπροπύργου-Ιωνικός
Ιάλυσος-Ζευγολατιό
Ρόδος-Λουτράκι
Ρεπό: Κερατσίνι

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 2 αγώνες)
Ένωση Ασπροπύργου 6
Εθνικός Πειραιώς 4
Κερατσίνι 4
Διαγόρας 3 -1αγ.
Λουτράκι 3
Προοδευτική 3
Ιάλυσος 2
Ιωνικός 1
Ρόδος 1
Πέλοψ Κιάτου 0 -1αγ.
Ζευγολατιό 0

7ος ΟΜΙΛΟΣ

Ταμυναϊκός-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής (13:30)
Ερμιονίδα-Ερμής Κιβερίου
Τριγλία Ραφήνας-Χαλκίδα
Αήττητος Σπάτων-Πανθηραϊκός
Παναργειακός-Θύελλα Ραφήνας
Ρεπό: Αιολικός

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 2 αγώνες)
Αήττητος Σπάτων 6
Ερμιονίδα 6
Ερμής Κιβερίου 4
Αιολικός 3
Ταμυναϊκός 3
Χαλκίδα 3
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής 3
Πανθηραϊκός 1
Παναργειακός 0 -1αγ.
Θύελλα Ραφήνας 0 -1αγ.
Τριγλία Ραφήνας 0

8ος ΟΜΙΛΟΣ

Ηρόδοτος-Αγιος Ιερόθεος
Ερμής Ζωνιανών-Ηλυσιακός
ΑΟ Παλαιοχώρας-Ιεράπετρα
Φωστήρας-ΑΕ Μυλοποτάμου
Κηφισιά-Ατσαλένιος
Ρεπό: Αιγάλεω

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 2 αγώνες)
Αιγάλεω 4
Ηρόδοτος 4
Ερμής Ζωνιανών 3 -1αγ.
Ιεράπετρα 3
ΑΟ Παλαιοχώρας 2
Κηφισιά 2
ΑΕ Μυλοποτάμου 2
Ηλυσιακός 1 -1αγ.
Φωστήρας 1
Ατσαλένιος 1
Αγιος Ιερόθεος 1

Πηγή
Για τα άρθρα που αναδημοσιεύονται εδώ με πήγη, ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρουμε καθώς απηχούν αποκλειστικά τις απόψεις των συντακτών τους και δεν δεσμεύουν καθ’ οιονδήποτε τρόπο την ιστοσελίδα.‌‌

Loading...
loading...

Δείτε επίσης

Ολυμπιακός: Με 20 ποδοσφαιριστές στο Λουξεμβούργο

Ολοκληρώθηκε η προετοιμασία του Ολυμπιακού, για το παιχνίδι της Πέμπτης με αντίπαλο την Ντουντελάνζ, στο …

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *