Ροή Ειδήσεων
Αρχική / ΑΘΛΗΤΙΚΑ / Οι διαιτητές της 1ης αγωνιστικής του Κυπέλλου

Οι διαιτητές της 1ης αγωνιστικής του Κυπέλλου

Οι αγώνες θα γίνουν το τριήμερο 19-21/9 και ξεχωρίζει η αναμέτρηση του Παναθηναϊκού με την ΑΕΛ.

Το παιχνίδι αυτό θα σφυρίξει ο Ζαχαριάδης, ενώ το Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης ο Νεοφυτιάδης.

Στο παιχνίδι της ΑΕΚ με τη Λαμία ορίστηκε ο Στυλιαράς.

Αναλυτικά:

1ος όμιλος

Πλατανιάς – Απόλλων Σμύρνης (20/9, 16:00)

Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)
Α’ βοηθός: Κουράκης (Ηρακλείου)
Β’ βοηθός: Γεωργακόπουλος (Ηρακλείου)
4ος: Βισκαδούρος (Ηρακλείου)

2ος όμιλος

Αιγινιακός – Απόλλων Πόντου-Καλαμαριάς (19/9, 16:00)

Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)
Α’ βοηθός: Δεμερτζής (Πέλλας)
Β’ βοηθός: Κεσίσογλου (Πέλλας)
4ος: Σιδηρόπουλος Κωνσταντίνος (Πέλλας)

ΠΑΟΚ – Λεβαδειακός (20/9, 18:15)

Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)
Α’ βοηθός: Δημητριάδης (Καστοριάς)
Β’ βοηθός: Βασιλόπουλος (Έβρου)
4ος: Κιοτζένης (Ξάνθης)

3ος όμιλος

ΑΕΚ – Λαμία (20/9, 20:30)

Διαιτητής: Στυλιαράς (Αιτωλοακαρνανίας)
Α’ βοηθός: Ποντίκης (Πρέβεζας/Λευκάδας)
Β’ βοηθός: Κοντζίας (Πειραιά)
4ος διαιτητής: Μακρυπόδης (Αχαΐας)

Καλλιθέα – Απόλλων Λάρισας (21/9, 18:15)

Διαιτητής: Δραγάτης (Ανατολικής Αττικής)
Α’ βοηθός: Μητάρης (Ανατολικής Αττικής)
Β’ βοηθός: Κάλλης (Ανατολικής Αττικής)
4ος: Δημητρόπουλος (Δυτικής Αττικής)

4ος όμιλος

Ατρόμητος – Κασσιόπη (20/9, 16:00)

Διαιτητής: Τζήλος (Λάρισας)
Α’ βοηθός: Γκάγκας (Λάρισας)
Β’ βοηθός: Μπουξμπάουμ (Ανατολικής Αττικής)
4ος: Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)

Σπάρτη – Τρίκαλα (21/9, 16:00)

Διαιτητής: Μανούχος (Αργολίδας)
Α’ βοηθός: Κύριος (Αρκαδίας)
Β’ βοηθός: Μπουρτζοβίτης (Κορινθίας)
4ος: Γκοβέσης (Αρκαδίας)

5ος όμιλος

Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης (19/9, 20:30)

Διαιτητής: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)
Α’ βοηθός: Πήττας (Ηλείας)
Β’ βοηθός: Kωνστάντιος (Εύβοιας)
4ος: Κορδολαίμης (Ανατολικής Αττικής)

Κισσαμικός – Νέος Αχαρναϊκός (21/9, 16:00)

Διαιτητής: Κουναλάκης (Ηρακλείου)
Α’ βοηθός: Παπαδάκης (Ηρακλείου)
Β’ βοηθός: Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου)
4ος: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)

6ος όμιλος

Πανσερραϊκός – Εργοτέλης (19/9, 16:00)

Διαιτητής: Γκορτσίλας (Μακεδονίας)
Α’ βοηθός: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
Β’ βοηθός: Αιναλής (Μακεδονίας)
4ος: Βουρνέλης (Μακεδονίας)

Ξάνθη – Παναιτωλικός (19/9, 18:15)

Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας)
Α’ βοηθός: Κελάζογλου (Χαλκιδικής)
Β' βοηθός: Σάββας (Σερρών)
4ος: Κοτσάνης (Δράμας)

7ος όμιλος

Πανιώνιος – ΠΑΣ Γιάννινα (21/9, 16:00)

Διαιτητής: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)
Α’ βοηθός: Λάμπρου (Ανατολικής Αττικής)
Β’ βοηθός: Δημόπουλος (Δυτικής Αττικής)
4ος: Αντιπαριώτης (Ανατολικής Αττικής)

Παναιγιάλειος – Άρης (21/9, 20:30)

Διαιτητής: Αδαμόπουλος (Ζακύνθου)
Α’ βοηθός: Καλαμπόκης (Αιτωλοακαρνανίας)
Β’ βοηθός: Ψαρρής (Ζακύνθου)
4ος: Κέκελος (Αιτωλοακαρνανίας)

8ος όμιλος

Παναχαϊκή – Αναγέννηση Καρδίτσας (20/9, 18:15)

Διαιτητής: Μαρκαντωνάτος (Ηλείας)
Α’ βοηθός: Καραλής (Ηλείας)
Β’ βοηθός: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας)
4ος: Κακριδής (Κορινθίας)

Παναθηναϊκός – ΑΕΛ (20/9, 20:30)

Διαιτητής: Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)
Α’ βοηθός: Αλεξέας (Μεσσηνίας)
Β’ βοηθός: Νικολαΐδης (Μακεδονίας)
4ος: Ζαραβίνος (Αθηνών)

Πηγή
Για τα άρθρα που αναδημοσιεύονται εδώ με πήγη, ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρουμε καθώς απηχούν αποκλειστικά τις απόψεις των συντακτών τους και δεν δεσμεύουν καθ’ οιονδήποτε τρόπο την ιστοσελίδα.‌‌

Loading...
loading...

Δείτε επίσης

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (21/10)

Αναλυτικά τα αποτελέσματα του Σαββάτου (21/10) στην ΕΠΣΑΝΑ έχουν ως εξής:  Α’ ΕΠΣΑΝΑ Νικολακάκης-Μάχη Μαρ. …

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *