Ροή Ειδήσεων
Αρχική / ΑΘΛΗΤΙΚΑ / Πρώτο φαβορί για τον τίτλο η Γιουβέντους (video)

Πρώτο φαβορί για τον τίτλο η Γιουβέντους (video)

Η «βέκια σινιόρα» επικράτησε με 2-0 της Αταλάντα στο Τορίνο, στην εξ αναβολής αναμέτρηση της 26ης αγωνιστικής, η οποία δεν είχε πραγματοποιηθεί λόγω των κακών καιρικών συνθηκών που επικρατούσαν στη γειτονική χώρα.

Ο Ιγκουαΐν στο 29΄ άνοιξε το σκορ, για να «σφραγίσει» τη νίκη ο Ματουϊντί εννέα λεπτά πριν το φινάλε. Από το 79΄ οι φιλοξενούμενοι έμειναν με 10 παίκτες, λόγω της αποβολής του Μαντσίνι με δύο κίτρινες κάρτες μέσα σε ένα λεπτό!

Πηγή
Για τα άρθρα που αναδημοσιεύονται εδώ με πήγη, ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρουμε καθώς απηχούν αποκλειστικά τις απόψεις των συντακτών τους και δεν δεσμεύουν καθ’ οιονδήποτε τρόπο την ιστοσελίδα.‌‌

Loading...
loading...

Παγκόσμιο Κύπελλο Ποδοσφαίρου 2018: Χαμός στην Αργεντινή, έφτυσαν και έβρισαν τον Σαμπάολι! (video)

Η τραγική εικόνα της Αργεντινής και η βαριά ήττα από την Κροατία έφερε άγριο ξέσπασμα …