Ροή Ειδήσεων
Αρχική / ΑΘΛΗΤΙΚΑ / ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ στα Κύπελλα Ευρώπης με πολλά ειδικά στοιχήματα και τρία Super Παρολί από τον ΟΠΑΠ

Ο Ολυμπιακός θα μάθει τον αντίπαλό του στην τρίτη προκριματική φάση του Champions League από το αποτέλεσμα του αγώνα Μπούντουσνοστ-Παρτιζάν Βελιγραδίου. Στο πρώτο ματς η Παρτιζάν κέρδισε με 2-0 κι έχει το προβάδισμα για την πρόκριση.

O Παναθηναϊκός θα παίξει στην τρίτη προκριματική φάση του Europa League με την ομάδα που θα προκριθεί από το ζευγάρι της Γιαγκελόνια με τη Γκαμπάλα. Το πρώτο ματς στο Μπακού έληξε ισόπαλο με 1-1.

Ο Πανιώνιος, εφόσον αποκλείσει τη Γκόριτσα, θα αντιμετωπίσει στην επόμενη φάση τη ΚΡ Ρεϊκιάβικ ή τη Μακάμπι Τελ Αβίβ. Στον πρώτο αγώνα η Μακάμπι επικράτησε με 3-1.

NewLogoPameStoixima

Για τους αγώνες της δεύτερης προκριματικής φάσης του Champions League και του Europa League το ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ του ΟΠΑΠ προσφέρει πολλά ειδικά στοιχήματα. Στο παιχνίδι Γκόριτσα-Πανιώνιος οι παίκτες του ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ μπορούν να ποντάρουν, μεταξύ άλλων, στο σύνολο των γκολ, το ακριβές σκορ, το ημίχρονο-τελικό, τα κόρνερ, την πρώτη ομάδα που θα σκοράρει, το συνδυασμό τελικού αποτελέσματος με under-over, το πότε θα επιτευχθεί το πρώτο γκολ, το ημίχρονο με τα περισσότερα γκολ, το αποτέλεσμα και το ακριβές σκορ του πρώτου ημιχρόνου, το σκοράρισμα ή όχι των ομάδων και στα δύο ημίχρονα, τον πρώτο παίκτη που θα σκοράρει.