888 Προβάδισμα η «ομάδα του στρατού» | Kontasas
Ροή Ειδήσεων
Αρχική / ΑΘΛΗΤΙΚΑ / Προβάδισμα η «ομάδα του στρατού»

Προβάδισμα η «ομάδα του στρατού»

Ένα γκολ του Τζαγκόεφ στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων του πρώτου ημιχρόνου ήταν αρκετό να δώσει στην ΤΣΣΚΑ Μόσχας την πρόκριση στην επόμενη φάση του Europa League εντός έδρας κόντρα στον Ερυθρό Αστέρα (0-0 στο πρώτο ματς στη Σερβία).

Πλέον στο δρόμο των Ρώσων έρχεται η Λιόν με το πρώτο ματς να είναι στη Μόσχα. Σε περίοδο ντεφορμαρίσματος η Λιόν που τελευταία της νίκη ήταν στις 22 Φεβρουαρίου όταν είχε περάσει με 1-0 από την έδρα της Βιγιαρεάλ. Ο άσος είναι σε πολύ καλή απόδοση (2.50) και θα το επιλέξουμε με στόχο το ταμείο.