888 Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020 Α Κατηγορία | Kontasas
Ροή Ειδήσεων
Αρχική / ΑΘΛΗΤΙΚΑ / Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020 Α Κατηγορία

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020 Α Κατηγορία

1η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΝΟΙΞΗ

 

2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΑΝΟΙΞΗ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

 

3η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΝΟΙΞΗ

 

4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

 

5η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΝΟΙΞΗ

 

6η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΝΟΙΞΗ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

 

7η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ

 

8η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΑΝΟΙΞΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

 

9η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ

 

10η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΝΟΙΞΗ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ

 

11η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ

 

12η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΑΝΟΙΞΗ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

 

13η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΝΟΙΞΗ

 

14η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΑΝΟΙΞΗ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

 

15η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΝΟΙΞΗ

 

16η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΑΝΟΙΞΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ

 

17η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ

 

18η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ

 

19η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΝΟΙΞΗ

 

20η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΝΟΙΞΗ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

 

21η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ

 

22η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΑΝΟΙΞΗ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ

 

23η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ

 

24η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΝΟΙΞΗ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

 

25η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ

 

26η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΑΝΟΙΞΗ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

 

27η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΝΟΙΞΗ

 

28η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ

 

29η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΝΟΙΞΗ

 

30η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΑΝΟΙΞΗ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ

πηγη

Δείτε επίσης

ΣΤ.ΤΣΑΛΔΑΡΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΡΗ ΒΟΥΛΑΣ» ΤΟ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟ ΜΗΝΥΜΑ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΥΡΕΙΑ ΝΙΚΗ ΜΑΣ

ΜΕ 5-0 ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΠΙ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑΜΕ 10 ΝΕΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ …

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *